قوانین سایت
 

تعریف مشتری یا کاربر
مشتری یا کاربربه شخصی گفته می شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت درج کرده است،به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات بیا کوه اقدام نمایید.

رعایت حریم شخصی
بیا کوه به اطلاعات خصوصی اشخاصی که ازسایت استفاده میکنند،احترام گذاشته و از آن محافظت می کند.

ثبت پردازش و ارسال سفارش
روز کاری به معنی روز شنبه تا پنجشنبه هر هفته به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات ،پردازش می شوند.
بیا کوه همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش های ثبت شده نهایت دقت و تلاش خود را می نماید،با وجود این در صورتی که موجودی محصول در فروشگاه بیا کوه به پایان برسد حتی پس از اقدام مشتری به سفارش گذاری حق کنسل کردن ان سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای بیا کوه محفوظ است و یا مشتری می تواند به جای کالای به اتمام رسیده ،محصول دیگری را جایگزین کند.

محل تحویل کالا به خریدار
کالا به آدرس ثبت شده خریدار در سایت ارسال خواهد شد.چنانچه در هنگام خرید،آدرس جدیدی قید نشده باشد،آدرسی که خریدار در سایت عنوان نموده،به عنوان محل تحویل در نظر گرفته خواهد شد.هنگام مرجوع شدن کالا،آدرس تحویل فروشنده،همان آدرسی که در حساب کاربری ذکر شده در نظر گرفته خواهد شد.

مسوٰلیت انتقال کالا
مسوٰلیت ارسال کالا جهت تحویل خریدار به عهده فروشنده خواهد بود و خطر مفقود شدن یا صدمه دیدن کالا پس از تحویل بر عهده خریدار می باشد.

 
نمایندگی
بیا کوه در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی فروش و یا خدمات پس از فروش ندارد و کلیه سرویس ها تراکنش های مالی و خدمات قابل اراپه از طریق فروشگاه پردازش می شود.

در صورت ارسال کالا توسط پیک موتوری به درب منزل خریدار می بایست کالا را کاملا بررسی کرده و در صورت اشکال کالا را تعویض نماید و بعد از تحوبل پیک به خریدار تمامی موارد بر عهده خریدار بوده و فروشگاه هیچگونه مسؤلیتی بعد از تحویل در قبال کالا را بر عهده ندارد.
به جز کفش ها هیچ کالایی در فروشگاه بیا کوهدارای ضمانت نمی باشد و خدمات پس از فروش مختص کفش ها می باشد.
تبصره:در قسمت هایی خریدار باید توجه داشته باشد که کفش مورد نظر دارای چند ماه گارانتی و ضمانت میباشد.زمان گارانتی از لحظه تحویل کالا توسط خریدار آغاز  تا مدت تعیین شده می باشد.
تبصره:تمامی کالاهای توسط فروشگاه بیا کوه مورد تایید میباشد و کالاهای مصرفی و بهداشتی دارای ضمانت نمی باشد،لذا فقط قبل از خرید می توان نسبت به تعویض یا مرجوع نمودن کالا اقدام نمود قبل از اینکه کالا به خریدار تحویل داده می شود حتما هم توسط نمایندگی کالا و هم توسط فروشگاه بیا کوه مورد برسی قرار گرفته و سالم به دست خریدار می رسد لذا بعد از تحویل امکان مرجوع نمودن یا تعویض به هیچ عنوان امکان پذیر نمی باشد.
عزیزان می توانند با مراجه به سایت در صورت عضویت از مزایا و امکانات فروشگاه بیا کوه استفاده نمایند.
همچنین اعضای محترم سایت میتوانند در صورت تمایل با شماره عضویت خود به فروشگاه اصلی که آدرس آن در صفحه اصلی سایت اعلام گردیده مراجعه نمایند و از ان مزایای سایت و حتی دریافت هدیه از فروشگاه بهرمند گردند.